Alexandra Safi Narwa

koučka, lektorka a konzultantka v Aperta, s.r.o.

Respekt – Svoboda – Radost jsou hodnoty, které se snaží vnášet do každého vztahu s lidmi.

K práci s rozvojem lidského potenciálu ji přivedla hlavně rodina, která je pro ni nejlepším zrcadlem, zda obstojí a má co předat dalším lidem. Každého člověka vnímá jako truhlici plnou netušených pokladů, a miluje objevování pokladů spolu s lidmi. Dokáže v lidech vzbudit důvěru a udržet si ji, umí dobře odhadnout potenciál jednotlivce a jeho rozvojové potřeby. Je schopná všimnout si i nepatrných náznaků a vtáhnout je do hry.

Pracovala mnoho let ve finančních korporacích na marketingových pozicích, kde zkoumala lidi a data a pak v oblasti rozvoje lidí jako koučka, lektorka a konzultantka. Je vystudovaná socioložka, etnoložka, absolvovala terapeutické a koučovací výcviky a má za sebou více než 500 odkoučovaných hodin.

Život je buď odvážné rozhodnutí, nebo není ničím. (M. Eriskson)

  • odkoučováno více jak 500 hodin
  • je velmi zvědavá a zároveň odvážná, proto se může vrhat do věcí, do kterých by si jiní netroufli
  • má velmi příjemný hlas, ráda lidem naslouchá a vytváří pro ně pocit bezpečí a důvěry
  • dokáže rozplést klubko komplikovaných problémů, ať už u jednotlivců či týmů
  • je velmi kreativní a flexibilní a ráda tím inspiruje druhé

Reference klientů

„Dozvěděla jsem se od ní spousty cenných rad ohledně komunikace; její kurzy komunikace mě nabíjejí energií, díky ní teď nahlížím na svět více s rozmyslem – dokážu více analyzovat svoje emoce i myšlení v práci o osobním životě; perfektní znalosti v daném oboru, umí pracovat s celou skupinou.“ (Nemocnice Roudnice nad Labem)

„Lektorka umí dobře komunikovat s lidmi, je příjemná, ví o své práci hodně; lektorka je na správném místě, dokázala si získat pozornost všech zúčastněných a zapojit je do diskuse; zajímavé, přínosné, prosím o další pokračování; lektorka je úžasná a má perfektní přístup; kurz a vedení kurzu na velmi vysoké úrovni, zážitek s uvědoměním si sebe sama a svých hodnot, děkuji.“ (Nemocnice Sokolov)