Mgr. Oldřich Kvasnička

jednatel, lektor, konzultant

Více jak 20 let školí a trénuje soft skills. Také vede workshopy a týmové koučinky. Specializuje se na oblast motivace, leadershipu,  účinného ovlivňování a on-line managementu. Je vyhledávaným konzultantem  na transformační a změnový leadership a oblast firemní či týmové kultury.

Kdo ovládá systém, dostane se, kam chce.

  • 21 let zkušeností s vedením lidí
  • 23 let praxe jako lektor, konzultant a kouč
  • 16 let praxe jako krizový intervent a psychoterapeut
  • 2 500 odškolených dnů pro cca 24 000 účastníků
  • 700 odkoučovaných hodin pro cca 140 koučovaných
  • více jak 150 odborných článků
  • spolu s Michalem Knězů Mrvkou v roce 2001 založil Aperta, s.r.o.
  • miluje svou ženu, děti, rybaření, vaření pro přátele,  vedení řečí u vína a sbírání starých věcí
  • rád se učí nové dovednosti

Reference klientů

„Myslím si, že je dobrým koučem, který navede, ale nechá na to přijít člověka samotného. Tím je to pro mě cennější.“ (Laird Thermal, Liberec)

„Lektor je zkušený profesionál, inspirátor, měl dobře uchopené téma a připravené materiály. Srozumitelnost, jednoduchost, lidský přístup, praktické zkušenosti, super příběhy, aktivita. Není to ztráta času! Přirozený, inspirující, velmi praktický, komunikativní. Originální a profesionální přístup. Dokáže otočit obsah kuru dle potřeby skupiny. Fakt zážitek.“ (Kooperativa)

„Líbilo se mi, že z příběhu se šlo do hloubky tématu. Olda se nebál říct něco, co se druhému nemuselo líbit – otevíral tím témata. Dával tipy na další rozvoj.“ (ZŠ Příšovice)

„Kurz byl náročný, ale poučný. Lektor uváděl výborně příklady ze života, jeho přístup je profesionální a inspirativní.“ (Tormax)

„Přináší řadu podnětů i vlastnímu rozvoji a uvědomění si svých rolí.“ (Mendelova univerzita)

Workshop pro manažery – RORORO Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za inspiraci, zamyšlení, dovednosti, které jsem získala během školení s Vámi na Plumlově. Vnesla jsem do své manažerské práce spoustu nových dovedností. Přestože, je toho ještě spousta, v čem se potřebuji a chci zdokonalit, stala jsem se v pondělí 11.11.2019 v 11.45 prvním certifikovaným manažerem na Agentuře Severní Morava, přesně 10 měsíců a 11 dní od počátku mé manažerské kariéry. Vím, že Vaše Manažerské RORORO bylo základem mého úspěchu“. (Kooperativa pojišťovna, a.s.)